Polecane ośrodki terapii uzależnień w Warszawie i Polsce

My polecamy dwa warszawskie ośrodki terapii i leczenia uzależnień , ponieważ je znamy. Ponieważ, to miejsca gdzie ludzie wychodzą z alkoholizmu, czy innych nałogów.

Dzięki uprzejmości tych ośrodków jest możliwe zebranie i opublikowanie ogólnodostępnych materiałów wykorzystywanych głównie w grupowej terapii uzależnień.

Jeżeli chciałbyś zgłosić ośrodek leczenia odwykowego, bo wiesz, że jest on rzeczywiście dobry i skuteczny. To chętnie przyjmiemy Twoje zgłoszenie pod zakładką NAPISZ DO NAS

Ars Vitae terapia i leczenie uzależnień Warszawa

A właściwie ARS VITAE TERAPIA LECZENIE WSPARCIE Firma która powstała w 2012 roku. Założona na bazie licznych doświadczeń pracy terapeutycznej założycieli (od 1990) Początkowo Ars Vitae realizowała kontrakty na działania profilaktyczne i terapeutyczne dla różnych miast i gmin, stowarzyszeń, fundacji i podmiotów prywatnych i NFZów, w tym dla miasta Warszawa i Bydgoszcz i Nowy Dwór Mazowiecki.

Były to programy i obsługa punktów konsultacyjnych dla osób uzależnionych i doświadczających przemocy domowej. Ponad to, w zakres działań Ars Vitae wchodziły liczne warsztaty profilaktyki uzależnień dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Konsultacje indywidualne psychologów, psychoterapeutów terapii uzależnień, prawników, specjalistów przeciwdziałania przemocy w rodzinie, pracowników socjalnych.

Firma ARS VITAE uzyskała bardzo dużo dobrych bezpośrednich opinii i referencji od kontrachentów. Tu możesz zobaczyć referencje Ars Vitae

Ostatecznie dzialania te zaowocowały również stworzeniem odrębnego, przyjaznego, bezpiecznego prywatnego gabinetu – centrum Leczenia Uzależnień ALMA LIBRE w Warszawie. Alma zajmuje się tylko terapią uzależnień, współuzależnień i DDA/DDD dla młodzieży i dorosłych.

ARS VITAE terapia profilaktyka wsparcie działa na terenie całej Polski

Alma libre Terapia i Leczenie Uzależnień Warszawa

Jak już wspomnieliśmy wyżej, Alma Libre to wyodrębniona z firmy Ars Vitae Centrum Terapii Uzależnień znajduje się na Warszawskim Żoliborzu, na ulicy Adama Mickiewicza i na ulicy Mysłowickiej. Razem to 6 gabinetów i 2 sale grupowej terapii uzależnień, współuzależnień i DDA/DDD.

Alma Libre zrzesza przede wszystkim doświadczonych i certyfikowanych psychoterapeutów uzależnień, psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych, integracyjnych, systemowych, psychologów, coach”ów, TSR

Zgłoś swój ośrodek uzależnień